Winnaars eerste trekking prijzenfestival 2023! ūüéČ

De winnaars van het allerleukste festival van Hardenberg, het Prijzenfestival 2023, zijn weer bekend! Lees snel verder want hieronder vind je de prijswinnaars van de eerste trekking van het Prijzenfestival. De prijswinnaars halen vanaf zaterdag 16 december hun prijzen op bij het informatiepunt. Vergeet niet je legitimatiebewijs mee te nemen.

450 euro

Dinie Hofsink Haarweg 26i Bergentheim
G. Volkers Slotgraven 19 Hardenberg
Marieke Zieleman Kamferbekestraat 7 Hardenberg
G. Wind Parkweg 28 Hardenberg
Slotman Ulfershof 23 Hardenberg

250 euro

Geralda Lubbers Beerzerhaarweg 2 Beerzerveld
Teho Stad Zwaluwstraat 4 Hardenberg
T. Snoeijink Radewijkerweg 32 Radewijk
Indy Breukelman Ulfershof Hardenberg
F.B. Pullen Lage Gaardenstraat Hardenberg
H. Nijman Rheezerweg 29 Hardenberg
José Kramer Fonteinkruid 33 Hardenberg
Bart Pieper Koekoeksbloem 14 Hardenberg
A. van Oene Oliemolen 3 Hattem
Mariska Helmich Kotermeerstal 74 Dedemsvaart

100 euro

Fam. Stad Gedempte Haven 55 Hardenberg
van Winkoop Kanaalweg-West 112A Hardenberg
Fam. J. Ooms Schonekampstraat 12 Hardenberg
L. Groen Noord Stegeren 48 Dedemsvaart
M. Kikkert Sportlaan 165 Bergentheim
Annie Bulthuis Kanaalweg-West 6 Loozen
Angela Smit Nieuwewijk 21 Dedemsvaart
K. Valentijn Herenstraat 41 Slagharen
Herma van Laar Hollywoodlaan 144 Almere
Fam. Ter Wijlen Trompstraat 6 Hardenberg
A. Makkinga Parkweg 133 Hardenberg
A. Schutte Kloosterdijk 59 Sibculo
Z. Schepers Wendakkers 11 Sibculo
G.J. Plaggenmarsch Sportlaan 6 Bergentheim
Gerard de Groot Plutolaan 21 Hardenberg

 

50 euro

Elroy Assen Blanckvoorallee 11 Hardenberg
Suzan de Lange Karel Doormanlaan 7 Hardenberg
Geke vd Enk-Jurjens Isra√ęlstraat 12 Dedemsvaart
G. Hamhuis-Ekenhorst Lindenlaan 6 Hardenberg
Familie Stoeten Tijm 18 Hardenberg
Fam. Reurink Polenweg 6 Hardenberg
Edith Overweg Hessenweg 17 Hardenberg
Gerda Jansen Karel Doormanlaan 33 Hardenberg
B. Koning Twitte de Withstraat 17I Hardenberg
E. Kaspers Spaanskamp 117 Hardenberg
Simone Jaspers Jongsmalaan 1 Hardenberg
Ten Napel Postlaan 2 Hardenberg
Inza Warrink Floralaan 178 Hardenberg
Fam. Vd Laan Edelinckstraat 43 Hardenberg
Lianne Blom Vlierhof 8 Ommen
Irma Veurink Haarweg 40 Brucht
Fam. Edelijn Paulus Potterstraat 27 Hardenberg
M. Prins-Slot Vechtrande 2 Hardenberg
G. Leideman Van Speykstraat 10 Hardenberg
J. Bouwhuis Schoutenhof 12 Hardenberg

25 euro

Gerben Odink Willemsdijk 2 Hardenberg
J.K. Ligtenberg Grote Esweg 6B Hardenberg
D.J. Boesveld Plutolaan 16 Hardenberg
A. Schoordijk M. Holtropstraat 6 Bruchterveld
D. Hofsink Markerichter 79 Hardenberg
J. Bouwhuis Schoutenhof 12 Hardenberg
Karin Bollemaat De Woerte 22 Hardenberg
K. van Dijk Lavendel 153 Hardenberg
Harmke Timmer Van der Esestraat 44 Gramsbergen
Merlijn Hofsink-Hagedoorn Haarweg 26 Bergentheim
Anneke Wiese Grote Esweg 8C Diffelen
Karla Hutten De Steeghe 12 Ane
Anja Wubs Rheezerweg 79 Hardenberg
R. Heus Alberthus Risaeusstraat 10 Hardenberg
Staal Hessenweg 36 Hardenberg
Jeanet Post Marisstraat 13 Dedemsvaart
Kuipers Rouwbloksweg 2 Bergentheim
Ilona Kosse Coevorderweg 173 De Krim
Ed Broens Sweelinckstraat 15 Dedemsvaart
G. Bosman Kerkweg 76 Bergentheim
B. Top Kamferbekestraat 30 Hardenberg
Annet Smits Orionlaan 45 Hardenberg
Ilse Bielderman Zenegroen 21 Hardenberg
A. Veltink De Weverij 9 Hardenberg
M. Harzevoort Het Bleekveld 49 Hardenberg